מימון מלא לרכב

  • רוצה לקנות רכב חדש מהסוכנות? רכב יד שניה?
  • מעוניין לקבל מימון מלא לרכב? (100% ללא מקדמות)
  • מחפש הלוואה בתנאים סופר אטרקטיביים?
אנו מספקים מימון מלא לרכב, בתנאים הכי טובים שיש. הלוואה באישור מהיר לכל סוגי הרכבים בריבית אפסית ועם תשלום חודשי קבוע מראש. צור קשר עכשיו לבדיקת זכאות.
מימון לרכב בתנאים נהדרים!

איך זה עובד? לחץ כאן להסבר

עדכונים אחרונים בתחום של מימון לרכב

אם בעבר היה צורך לחסוך הרבה מאוד זמן כסף לרכישת רכב, הרי שבשנים האחרונות חלו שינויים בנושא. כיום חברות מימון שונות מציעות מימון מלא לרכב בתנאים סופר משתלמים. משמעות הדבר היא שכל מי שמחליט לרכוש רכב יכול לעשות זאת באופן מידי. כיום יש בשוק שפע של הצעות למימון הרכב ללא צורך בהשקעה של הון עצמי. הבדל נוסף הוא שבעבר חברות הפיננסיות השונות היו מציעות מימון של עד 50% משווי הרכב ואילו היום יש הרבה מאוד הצעות לקבל מימון מלא לרכב חדש או מימון מלא לרכב יד שניה, בסך 100% משווי הרכב.

מימון מלא לרכב

מימון לרכב חדש - עד 100%
מימון לרכב יד שניה - לחץ לפרטים

100% מימון לרכב

אם אתה מתלבט אם כדאי לך לבקש מימון מלא לרכב הרי שחשוב לדעת מה כולל מימון זה. מימון של 100% לרכב משמעו תשלום חודשי בסכום שיקבע מול הגורם שמספק ת ההלוואה. לרוב פריסת התשלומים נקבעת לתקופה שלבין 36 חודשים ועד 60 חודשים. כמובן שדמי ההחזר החודשיים נקבעים בהתאם לשווי הרכב, בתוספת תשלום ריבית על ההלוואה.

מימון מלא לרכב יד שניה

יש יתרונות רבים ברכישת רכב יד שניה. רכב יד שניה זול משמעותית מעלות רכב חדש, ולא פעם מדובר על רכב משנתון כמעט חדש לחלוטין. אם החלטת לרכוש רכב יד שניה, אנו נוכל להציע לך מימון לרכב יד שניה בתנאים משתלמים.

לכמה זמן מומלץ לקחת את ההלוואה

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית והיא תלויה ביכולת ההחזר החודשי של כל אחד ואחת מכם. כאשר מחליטים לכמה זמן לפרוס את החזר ההלוואה יש לוודא כי יש באפשרותך לעמוד בתשלום ההחזר. שיקול נוסף בנושא זה הוא לכמה זמן יש בכוונתך להחזיק ברכב. קיימת אפשרות נוספת המכונה הלוואת בלון, והיא כוללת החזר חודשי יחסית נמוך ותשלום של סכום יחסית גבוה במועד התשלום האחרון. במידה והתקבלת החלטה על הלוואת בלון ניתן בתום מרבית התשלומים לפרוס בשנית את הסכום שנותר לשלם.

בתנאים כאלו זה "פשע" לא לקנות רכב...

מימון מלא לרכב ניתן הן עבור רכבים חדשים והן עבור רכבים מיד שנייה. היתרון הגדול של עסקאות הלוואות לרכישת רכב במימון מלא הוא העדר הצורך בהון עצמי. בכדי שנוטל ההלוואה יוכל להחזיר את ההלוואה מחושב ההחזר החודשי לרוב בתשלומים של כמה אלפי שקלים. מימון זה מאפשר לאנשים שבעבר לא יכלו להרשות לעצמם להתחדש ברכב, בעסקה הדומה בצורה מסויימת לעסקת משכנתא לרכישת דירה.

רוצה לקבל פרטים נוספים? צור עמנו קשר בכל שאלהצריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

רכב במימון מלאמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!