מימון ליונדאי


•    תמיד חלמת על יונדאי משלך?
•    רוצה לרכוש יונדאי חדשה? יד שניה?
•    מחפש מימון לרכב יונדאי בתנאים
סופר אטרקטיביים?


צורת המימון המשתלמת ביותר שיש לרכישת יונדאי נמצאת ממש בהישג ידך. מימון מלא לרכישת רכב חדש או יד שניה, כך שהרכב יהיה אצלך עוד רגע. חברת יונדאי היא חברת רכב קוראנית הידועה בכל העולם בזכות חדשנות טכנולוגית ואמינות ללא פשרות.
אצלנו תקבל מימון בתנאים מדהימים!מימון לרכב יונדאי טוסון

תבחר את רכב היונדאי שלך


רכבי מיני i10 מפנקת או i20 הסופר מיני המרווחת ומאובזרת? רכבים משפחתיים מדגם i25 המעוצב ופופולארי ביותר או i30 המסוגנן? (יוקרתי ומאובזר בשכלולים רבים). ואל נשכח את יונדאי אלנטרה המכונית המעוצבת עם טכנולוגיה מתקדמת או יונדאי סונטה - רכב המנהלים מנקר העיניים.

ליונדאי יש גם מגוון רכבי שטח כמו יונדאי סנטה פה המרשים והמפנק, יונדאי טוסון המשלבת בין רכב שטח לרכב המתאים לנסיעה נעימה בעיר, ויש גם את  יונדאי קרוס i20 רכב שטח בו תוכל ליהנות מתא נוסעים מפנק במיוחד. אם זה לא מספיק, יונדאי מציעה גם את i800 שהגיע אלינו בשתי גרסאות עיקריות כרכב מסחרי או רכב להסעת נוסעים. מתאים לנסיעות קצרות בעיר או לנסיעות ארוכות. נוחות מכסימלית עם מראה מדהים.

מימון לרכב יונדאי חדש
מימון לרכב יונדאי יד שניה

אלטרנטיבות שונות לקבלת מימון ליונדאי

אם גם אתה מעוניין להיות בין המאושרים שלהם יש רכב יונדאי נשמח לעמוד לשרותך ולתת לך את המידע על כל אמצעי מימון ליונדאי. בין אם אתה בוחר לקנות רכב חדש או אתה מעוניין להחליף רכב ישן לדגם חדש יותר, בעזרת המימון ליונדאי גם אתה תוכל לרכוש את היונדאי שלך.

מימון מלא

היתרון הגדול באפשרויות המימון ליונדאי המוצעות כיום הוא בכך שניתן לבחור אם לקחת הלוואה בסך מלוא השווי של הרכב, או פחות מכך, כל אחד לפי הצורך שלו. כיום קיימים מספר גופים שונים המעניקים הלוואות מימון ליונדאי: הבנקים, חברות האשראי, יבואניות הרכב וחברות ליסינג. כאשר לוקחים מימון לרכב אין צורך בערבויות מלבד שיעבוד הרכב. בתום התשלומים הרכב יוצא ממסגרת השעבוד והופך כל כולו שלך באופן מלא.

ללא מקדמה

בשונה מהלוואות אחרות, אנו מספקים מימון ליונדאי ללא צורך בתשלום מקדמה. כך יכול אדם לרכוש בתשלומים רכב יונדאי מבלי שיצטרך להשקיע בכך מההון העצמי שלו.

פריסת תשלומים נוחה במיוחד

הלוואות צריך כמובן להחזיר כך גם הלוואה לרכישת רכב. כאשר נוטלים הלוואה לרכישת יונדאי ניתן לקבלה בפריסת תשלומים נוחה במיוחד. גובה ההחזר הכולל הוא כמובן נגזרת של שווי הרכב, אך את פריסת התשלומים קובעים בהתאם ליכולת ההחזר החודשי של הלווה.

קניית רכב עם תשלום חודשי קבוע

אנו מציעים לכל מי שמעוניין ברכב יונדאי לרכוש אותו בתשלום חודשי. פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעה סופר משתלמת עבורך. ההצעה ניתנת ללא כל התחייבות מצידך, ולעיתים נוכל לספק לך מגוון אפשרויות מימון לבחירתך (לאותו הדגם).

לחץ לצפייה - היתרונות של יונדאי טוסון החדשה!יש לך שאלה? רוצה לקבל פרטים נוספים? צור קשר עכשיו
צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

מימון לרכב חדשמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!