הלוואה לרכב חדש


•    רוצה לקנות רכב חדש? ישר מהסוכנות?
•    מחפש הלוואה
סופר משתלמת לרכישת רכב?
•    הלוואה ללא מקדמה ועם פריסת תשלומים נוחה במיוחד?


קבל עכשיו הלווה לרכב חדש בתנאים הכי טובים שיש! 100% מימון, 0% מקדמה ותשלום חודשי קבוע בהתאם ליכולת ההחזר שלך. פנה אלינו עוד היום לבדיקת זכאות מהירה. נשמח לסייע לך לרכוש את הרכב עליו תמיד חלמת.
התנאים הכי טובים שתמצא!


איך זה עובד בפועל? לחץ כאן

הלוואה לרכב חדש

קניית רכב חדש


אחת השאיפות של אנשים רבים היא קניית רכב ממודל חדש. רכב חדש הופך את הנסיעה הן לנעימה יותר ובפעמים רבות אף לבטוחה יותר. רכבים חדשים כוללים אבזור מתקדם, הם ממעטים להתקלקל וכמעט אין צורך להגיע איתם למוסך, מלבד עבור טיפולים שוטפים. כמו כן כאשר תחליט למכור את הרכב, תוכל לעשות זאת תוך זמן קצר במיוחד. הלוואה לרכישת רכב חדש תאפשר לך לרכוש רכב חדש במהירות.

אפשרויות הלוואה לרכב חדש

כיום יש לא מעט חברות אשר מציעות אפשרויות שונות לצורך קבלת הלוואה לרכישת רכב חדש. הלוואות  לרכבים חדשים ניתנות בסך של עד 100% מעלות רכישת הרכב. כל רוכש רכב יכול לבחור מה סכום ההלוואה אשר הוא נזקק לה, ולהחזיר את ההלוואה בפריסת תשלומים נוחה במיוחד. הלוואות לרכבים מוצעות הן על ידי הבנקים, והן על ידי גופי מימון חוץ בנקאיים, מגרשי מכוניות וסוכנויות הרכב השונות.

הלוואה לרכישת רכב ללא מקדמות

אחד הדברים שהטרידו בעבר את רוכשי המכוניות הוא הצורך לשלם מקדמה בסכום גבוה כחלק מתנאי נטילת הלוואות לרכישת רכב חדש. כיום כמעט כל הגופים המספקים הלוואות לרכישת רכב חדש הקטינו משמעותית את סכום המקדמה ואף יצרו אפשרות לקבל הלוואות לרכב חדש ללא מקדמה כלל. כיום קיימת האפשרות לרכוש רכב חדש ללא מקדמה או לשלם סכום נמוך ביותר כמקדמה. אפשרות נוספת העומדת בפני רוכשי המכוניות היא להעמיד את רכבם הישן כמקדמה על חשבון רכישת רכב חדש.

בחירת ההלוואה המתאימה לך

לאחר שבחרת את הרכב שאותו אתה רוצה לרכוש, חשוב גם להשוות בין הלוואות לרכישת רכב חדש. בכל הלוואה לרכישת רכב חדש נקבע מה סכום ההלוואה הכולל, מה גובה הריבית, מה היא תקופת ההחזר ומה הם דמי ההחזר החודשיים. חשוב לבחור את האופציה האופטימלית מתוך מגוון הלוואות לרכבים שמציעים לכם. השוואת מחירים אינה מילה גסה. קח הלוואה בתנאים שיהיו לך הכי נוחים, ואל תתבייש לבצע משא ומתן ואף להשוות בין ההצעות השונות.

הלוואה או ליסינג

כאשר רוצים לרכוש רכב חדש ניתן לפנות לאחד הגופים המציעים הלוואה לרכב חדש או לרכוש מכונית בליסינג. כל אחת מהשיטות לגיטימיות ויכולות להיות מאוד משתלמות. בשיטה הראשונה של הלוואה לרכישת רכב חדש מקבל נוטל ההלוואה הלוואה לרכב חדש והחברה מספקת לו רכב ללא שירותים נלווים. בשיטת הליסינג כולל התשלום דמי החזר גבוהים יותר, אך החברה המספקת את הרכב מספקת לרוכש גם טיפולים לרכב מעת לעת.

יועץ הלוואות מקצועי

אנו חברת המספקת הלוואות לרכבים במסלולים נוחים במיוחד, לרבות הלוואה לרכב חדש. נשמח לספק לך שירות מקצועי בכדי שתוכל לבחור את ההלוואה המתאימה ביותר לצרכיך, לשם רכישת רכב חדש.

יש לך שאלה? רוצה לקבל הצעה משתלמת? צור קשר עכשיו
צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

מימון לרכב חדשמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!