הלוואות לרכבים


•    מעוניין לרכוש רכב חדש? רכב יד שניה?
•    מחפש תנאי מימון נוחים במיוחד?
•    ריבית אפסית ופריסת תשלומים
משתלמת?


אנו מספקים הלוואות לרכבים מכל הסוגים, חדשים או יד שניה, עד 200,000 ש"ח. מימון מהיר בתנאים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד, עם פריסת תשלומים נוחה. אף פעם לא היה קל כל כך לקנות רכב בישראל.
תנאים שלא תמצא במקום אחר!הלוואות לרכבים

הצורך ברכב - כל אחד צריך

אין ממש צורך להסביר מדוע אנשים מעדיפים להיות בעלי רכב פרטי. כיום קל יותר ונוח יותר להתנייד ממקום למקום באמצעות רכב. בעלות על רכב פרטי מאפשרת להגיע לעבודה, לאסוף את הילדים, לנסוע לסידורים, למקומות בילוי, לטייל ברחבי הארץ וכדומה. בעלות על רכב פרטי פשוט הופכת את החיים לקלים ונוחים יותר. יחד עם זאת, לא לכל האנשים יש בידם ברגע נתון את יכולת המימון לרכב ולכן אנשים רבים פונים אל הגופים הפיננסים השונים בבקשה לקבל הלוואות לרכבים.

רכב חדש או יד שניה?

עושה רושם כי האוכלוסיה הכללית נחלקת ל2 סוגים: רוכשי מכוניות חדשות (שלא מוכנים להתפשר על רכב חדש) ולעומתם רוכשי מכוניות יד שניה (שאף פעם לא העלו על דעתם לרכוש רכב חדש). הן הלוואות לרכבים חדשים והן הלוואות לרכבי יד שניה ניתנות בתנאים סופר משתלמים. חשוב להבין מה היתרונות והחסרונות של כל מקור מימון, ולבחור בהלוואה שתתאים בדיוק לצרכים וליכולת ההחזר שלך.

✔ יתרונות רכב חדש – חוויה מדהימה בקבלת רכב חדש מהנילון עם איבזור חדש ו"ריח של חדש". רכבים חדשים הינם אמינים ביותר, מגיעים עם אחריות (ולכן חוסכים בהוצאות), נקיים, יפים במיוחד ומספקים ללקוח חווית נסיעה יוצאת דופן. כמובן שמדובר בגם בסמל סטטוס. יש לי רכב חדש ואני אדם מצליח.

✔ יתרונות רכב יד שניה – עסקה זולה יותר ומשתלמת יותר לפי החישוב הכלכלי. יש מי שפשוט לא יכול להרשות לעצמו להוציא יותר מ30,000 ש"ח על הרכב. חשוב לציין כי לאור גידול כמות הרכבים על הכביש, גדל לאחרונה היצע של מכוניות יד שניה. מכונית משומשת אינה בהכרח מכונית ישנה או מכונית עם תקלות. ניתן למצוא עסקאות נהדרות, מתחת למחיר המחירון.

✔ אופציה נוספת - רכבי 0 ק"מ (רכב יד שניה משודרג) – עבור מי שלא מכיר, מדובר ברכבים חדשים לחלוטין שנקנו במקור ע"י חברות ליסינג והשכרת רכב, וכעת נמכרים ללקוח הסופי מתחת למחיר המחירון, אך עם רישום "יד שניה". כלומר במקום לרכוש ישירות מהיבואן, רוכשים מחברת ליסינג שהיא בעצם "היד הראשונה". חשוב להדגיש שמדובר ברכבים חדשים לחלוטין שלא נסעו ק"מ אחד! אפשרות מעניינת ביותר לטעמנו.


עדיין מתלבט איזה רכב לרכוש?

לא תמיד קל למצוא רכב חדש או יד שניה. מעבר לאיתור הדגם המתאים ביותר לצרכים, יש את נושא בדיקות האיכות וכו'. מאחר ואנו עובדים מול מגוון גופי מימון במשק, לרבות יבואנים וסוכנויות רכב, נוכל לספק לכם הצעות און ליין – בהתאם לתקציב שלכם ובהתאם להעדפות כלליות. שירות זה ניתן ללא עלות, מתוך ראייה שיווקית חדשה לפיה בחירת רכב ומימון רכב שלובים זה בזה.

מה הריבית על הלוואות לרכבים? צפה במחירון
מימון לרכב יד שניה משתלם במיוחד! לחץ להסבר


הלוואה לרכב יד שניה


אילו גופים מספקים הלוואות לרכבים?


הלוואה מהבנק - אחת האפשרויות העומדות בפניך כאשר אתה רוצה לרכוש רכב היא פניה אל הבנק ובקשה לקבל הצעה לצורך הלוואות לרכבים. הלוואות אלו ניתנות בסכומים של עד שווי הרכב כולו, וכך יכול כל אחד לבחור באם לקחת הלוואה בסך כל שווי הנכס או לקחת הלוואה בסכום נמוך מכך. הבנק נעתר ללווה אשר עומד בתנאים המוגדרים על ידו, על פי מסגרת האשראי שלו ועל פי הצגת ערבים וביטחונות.

הלוואה מכרטיס אשראי - הלוואות לרכבים חדשים ויד שניה ניתנות גם על ידי חברות האשראי. חברות האשראי מספקות הלוואה שהיא מחוץ למסגרת הבנקאית, ולרוב תעמוד הלוואה זו בסך של עד 30,000 שקלים.

הלוואות מגופי מימון חוץ בנקאיים - הלוואות לרכבים חדשים ולרכבי יד שניה ממקור שאינו בנקאי (גופים פרטיים, חברות ביטוח, סוכניות ועוד). לרוב הלוואות אלו ניתנות ללא צורך בהצגת ערבים, אך נידרש שיעבוד הרכב, כמו שאר הגופים. הלוואות לרכבים הניתנות מחברות מימון, בתי הלוואות או חברות ביטוח יהיו הלוואות בסכומים של עד מלוא השווי לרכישת הרכב.

יבואנים וסוכנויות רכב - משתדלים לפתות את הלקוחות באמצעות תנאים נוחים, ע"מ להגדיל את מחזור המכירות. אנו עובדים מול מגוון יבואנים וסוכניות, ע"מ לאפשר לכם להשוות בין מגוון אפשרויות מימון אטרקטיביות. הייעוץ שלנו ניתן חינם ללא כל עלות או התחייבות.


הלוואות לרכבים יד שניה

השוואת הצעות אינה מילה גסה!

כמו בכל תחום, אנו מפצירים בכם לבצע השוואה חכמה בין מגוון הצעות שתקבלו עבור הלוואות לרכבים. לא תמיד קל לבצע השוואה אמיתית, שכן בכל הסכם הלוואה ישנם סעיפים מעט שונים (הון ראשוני, ריבית, שיעבוד, ריבית פיגורים, שירות, פירעון מוקדם וכו'). יחד עם זאת לא מומלץ לשלב על שלב זה. אנו בטוחים שבסיום ההשוואה, תראו שההצעות שלנו הן משתלמות במיוחד ואטרקטיביות. בין השאר, חשוב להבין מהו התשלום החודשי נטו שמצפה לכם בסוף כל חודש. כיום נהוג להציג ללקוח לוח סילוקין מסודר וצפוי מראש.

על מנת לקבל הלוואה לרכישת רכב חדש או הלוואה לרכישת רכב יד שניה יש צורך לפנות אל הגופים השונים ולבקש הצעה. אותם גופים פיננסים בנקאיים או חוץ בנקאיים בוחנים כל מקרה לגופו, ומחליטים באם לספק את ההלוואה ובאם לאו. כל גוף יציע לכם הלוואה בתנאים שונים מגוף אחר, ולכן חשוב לשבת ולהשוות בצורה נכונה בין ההלוואות על מנת לבחור בהלוואה המתאימה ביותר לצרכים וליכולת ההחזר.


יתרונות של חברות מימון לעומת הבנקים
 • סכום הלוואה גבוה יחסית, עד 200,000 ש"ח
 • פחות בירוקרטיה וטפסים להגשה
 • הלווואות לרכבים באישור מהיר און ליין!
 • תנאים אטרקטיביים, פריסת תשלומים נוחה
 • אין צורך בערבים, למעט שיעבוד הרכב
 • מגוון מסלולי החזר לבחירתך
 • עבודה בתיאום מול יבואנים וסוכנויות רכב
 • אין פגיעה במסגרת האשראי הבנקאית
 • שירות אישי מקצועי

לסיכום - מי בפועל לוקח הלוואות לרכבים?
 • רוכשי רכבים חדשים, המעוניינים במימון רוב העסקה
 • רוכשי רכבים חדשים המעוניינים בהלוואה חלקית בלבד
 • מי שרוצה לפרוס את ההלוואה כמה שנים קדימה (עד 60 תשלומים)
 • מי שרוצה להוריד למינימום את גובה ההחזר החודשי
 • מי שצפוי לקבל סכום כסף גדול עוד שנה-שנתיים, ומקדים הרכישה
 • מי שרוצה לעשות שימוש בכספי ההלוואה לשימושים נוספים

יש לך שאלה? צור קשר לבדיקת זכאות און ליין


מימון לרכב יד שניה
צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!מימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!