מימון לרכב יד שניה

  • רוצה לקנות רכב יד שנייה? עם הלוואה?
  • מעוניין לקבל מימון חלקי? מימון מלא? (100%)
  • מחפש מימון רכב בתנאים סופר אטרקטיביים?

אצלנו תוכל לקבל מימון לרכב יד שניה בתנאים סופר אטרקטיביים. הלוואה מהירה שתאפשר לך לקנות איזה רכב שתבחר, עם תשלום חודשי קבוע מראש. כיום קל מאד לקבל מימון לרכב יד שניה, צור עמנו קשר לבדיקת זכאות מהירה!
תנאים נהדרים

איך זה עובד? לחץ כאן להסבר
מה הריבית על מימון לרכב יד שניה? צפה במחירון


מימון לרכב יד שניה

רכישת רכב


כיום בעלות על רכב הפכה כמעט להכרח. נכון שיש עדין אנשים שמסתדרים ללא רכב בעזרת תחבורה ציבורית, אך רוב האנשים כבר השכילו להבין שיותר משתלם ובטח יותר נוח לרכוש רכב. רכב מאפשר נוחות מקסימאלית ועוזר להסתדר עם מטלות היום יום. בעזרת רכב ניתן לנסוע לעבודה, לעשות סידורים, לאסוף את הילדים, לנסוע לטיולים וכיוצא בזה.

רכב יד שנייה

למרות האמור לעיל, לא כולם יכולים להרשות לעצמם רכב חדש. האלטרנטיבה הנוחה והיעילה יותר במצב זה הוא לרכוש רכב יד שנייה. רכב זה יכול להיות לא פחות נוח, יעיל וחסכוני מרכב חדש. ידוע כי רכב חדש מאבד מערכו כל שנה, ולכן הופך רכב יד שניה לחלופה הטובה עבור נהגים רבים. חשוב כמובן לפני שקונים רכב יד שנייה לקחת אותו לבדיקה במוסך אמין, על מנת לוודא שרכשתם רכב תקין ובטיחותי.

מימון לרכב יד שנייה

אחרי שהחלטת לרכוש רכב יד שנייה הגיע הרגע לאתר מקורות מימון לעסקה. מימון לרכב יד שניה היא בעצם הלוואה, אותה יש להחזיר במספר תשלומים שנקבע מראש. מימון לרכב יד שנייה ניתן על ידי הבנקים, חברות מימון חוץ בנקאיות, חברות אשראי, חברות ליסינג ועוד. יש המציעים מימון לרכב יד שניה הכולל תשלום מקדמה ויש כאלו המציעים מימון לרכב יד שניה ללא מקדמה.

מימון לרכב קיה יד שניה - KIA
מימון ליונדאי יד שניה
מימון לטויוטה יד שניה

מימון לרכב יד 2

ללא שום מקדמה

אחד הדברים המקשים על אנשים רבים לקחת הלוואה לצורך מימון לרכב הוא נושא המקדמה. לא לכולם יש ברשותם את הכסף הדרוש לתשלום המקדמה. בכך שנוצרה אלטרנטיבה בשם מימון לרכב יד שניה ללא מקדמה מתאפשר ליותר אנשים לקנות רכב יד שניה. מימון לרכב יד שניה ללא מקדמה כשמו כן הוא. מקבלים מימון ל- 100% משווי הרכב ללא צורך בתשלום מקדמה.

פריסת תשלומים נוחה במיוחד

מימון לרכב יד שנייה נעשה תוך פריסת תשלומים נוחה במיוחד, המתאימה לתקציב של כל לקוח ולקוח. בין אם בחרת ליטול את ההלוואה מהבנק, מחברת האשראי או מחברת מימון חוץ בנקאית, תוכל לקבוע מול אותו גוף את סכום ההחזר החודשי, ובתום התשלומים יהיה הרכב ברשותך המלאה.

ללא בטחונות

בשונה מהלוואות מסוג אחר, אשר דורשות לא פעם הצגה של ביטחונות, בשיטת מימון לרכב יד שניה אין צורך בכך. בפועל הביטחונות הן שיעבוד הרכב לגוף אשר מספק את המימון, עד לתום תשלום ההלוואה. בתום ההלוואה מקבל על הרכב זכות מלאה על הרכב.

רוצה פרטים נוספים? צור קשר ליעוץ ראשוני חינם!צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

מימון לרכב יד שניהמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!