הלוואת בלון לרכב


•    אין לך כרגע את המימון הנדרש לרכב?
•    מעוניין לקנות רכב חדש? רכב יד שניה?
•    מחפש הלוואת בלון בתנאים
סופר אטרקטיביים?


עם הלוואת בלון תוכל לרכוש באופן מיידי את הרכב שעליו חלמת. אנו מספקים מגוון אפשרויות מימון בתנאים נוחים ומשתלמים במיוחד. צור עמנו קשר לבדיקת זכאות מהירה.
מימון לרכב תנאים יוצאי דופן!רכב במימון מלא - איך זה עובד?


במקום לחסוך לרכב במשך שנים... לוקחים מימון!

מימון לרכב הוא כלי פופולארי במיוחד ומשתלם. מכונית חדשה היא חלומם ושאיפתם של רבים אך רכישת מכונית היא בדרך כלל הוצאה גדולה ביותר למשפחה. גם כשחוסכים במשפחה עלולים להזדקק לזמן רב עד שמגיעים לסכום  הנדרש לרכישת הרכב הרצוי . במקום לדחות את רכישת הרכב,  ניתן להיעזר באמצעי מימון שונים ותשלומים חודשיים על הרכב. אחת מאפשרויות המימון היא של הלוואות בלון לרכב.

מהי הלוואת בלון לרכב?

הלוואה זו משלבת בין החזר חודשי נמוך ונוח ותשלום הכסף מהחיסכון העצמי שנצבר בעתיד. הלוואת בלון לרכב מכונה גם 'הלוואת גישור' היא הלוואה המאפשרת לשלם במהלך תקופת ההלוואה רק את הריבית וההצמדה ואילו סכום הקרן של ההלוואה מוחזר במלואו בסוף התקופה.הבנק או הגוף המממן הנותן את ההלוואה  מפריד בין החזר הקרן ובין החזר התשלומים הנלווים.

למי מתאימה הלוואת בלון לרכב?

הלוואה זו אינה מתאימה לכל אחד. ההלוואה מתאימה למי שמעוניין לקנות רכב במיידי ואין לו בזמן נוכחי את אמצעי המימון המלא. אבל עם זאת הוא אמור לקבל בעתיד את הסכום הנדרש. ההלוואה אינה מתאימה למי "שמקווה" או "חושב" או "כנראה יקבל " סכום כסף בעתיד, אלא למי שיש לו מקור כספי עתידי ברור ומובטח.על מנת לקבל הלוואת בלון לרכב חייבת להיות וודאות למקור הכספי העתידי כגון קרן השתלמות, תוכנית חסכון או קופת גמל האמורים להגיע למועד  פדיון.

גמישות בהלוואות בלון לרכב

קיימים מסלולים שונים גם בהלוואות בלון לרכב. בנוסף להפרדה בין החזר ההלוואה עצמה לתשלומים הנלווים של הריבית וההצמדה ניתן לבחור במסלולים שונים של ריבית. למשל אפשר לבחור במסלול ריבית של הצמדה למדד, ריבית קבועה, הלוואות צמודות דולר או צמודות פריים.  ההלוואה גמישה וניתן לבחור להחזיר גם את הקרן במלואה או בחלקה במהלך התקופה. לדוגמא אפשר לבחור בהחזר הקרן בשני תשלומים במהלך התקופה.

היתרון של הלוואת בלון לרכב

אפשר ליהנות מהרכב החדש מיידית ואין צורך להמתין לזמן בעתיד בו יהיו מלוא הכספים הנדרשים. הלוואת בלון לרכב מאפשרת החזר חודשי נמוך מאוד. ההחזר הוא רק של הריבית על הקרן וזאת בהתאם למסלול שנבחר. החזר זה אינו מקשה על התקציב המשפחתי השוטף. הכסף האמור להתקבל בעתיד מיועד לפירעון ההלוואה עצמה.

האם תמיד ניתן לקבל הלוואות בלון לרכב?

לא בכל המקרים ניתן לקבל הלוואות כאלו אבל כדאי לבדוק את האופציה. הגורם המלווה ידרוש הוכחה לשביעות רצונו של הסכום העתיד להתקבל ולמועד בו הוא יתקבל.  יתכן ועומד לרשותכם  מקור כספי עתידי זה שיאפשר את דחיית החזר הקרן. באופן זה לא תדרשו לתשלומים חודשיים גבוהים שלפעמים מעיקים על חשבון הבנק שלכם.

יש לך שאלה? רוצה פרטים נוספים? צור קשר עכשיו


צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

מימון לרכב חדשמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!