רכב במימון מלא

  • רוצה לקנות רכב חדש? רכב משומש?
  • מעוניין לקבל מימון מלא של 100%? (ללא מקדמות)
  • מחפש מימון רכב בתנאים סופר אטרקטיביים?
השירות שלנו יאפשר לך לרכוש רכב במימון מלא, בתנאים סופר אטרקטיביים. הלוואה מהירה לכל סוג רכב, בריבית נמוכה ועם תשלום חודשי קבוע מראש. צור עמנו קשר לבדיקת זכאות מהירה.
מימון לרכב בתנאים הכי טובים שיש!

איך זה עובד? לחץ כאן להסבר

קניית רכב חדש

מי מאתנו לא חולם על רכב חדש, נוצץ, הכולל את כל השכלולים הטכנולוגים הקיימים? אין ספק כי בעלות על רכב חדש הופכת את החיים לקלים ונעימים יותר. עם רכב אפשר לעשות סידורים, לנסוע לטיולים, להגיע בקלות למקום העבודה, לאסוף את הילדים מבתי הספר והגנים ועוד.

רכב במימון מלא

מימון לרכב חדש - לחץ לפרטים
מימון לרכב יד שניה - לחץ כאן

לקנות רכב עוד היום

לצד הרצון ברכב יש צורך כמובן באיתור מקור מימון עבורו. למרביתנו אין את היכולת לשלם בבת אחת את מלוא הסכום לרכישת רכב, ולכן אנו נאלצים לפנות ולחפש מקור מימון. כיום קיימות שפע של אלטרנטיבות המספקות רכב במימון מלא. אפשרויות רכישת רכב במימון מלא מעניקות את היכולת להתחדש ברכב באופן מידי ולקבל הלוואה בסכום המלא לרכישתו.

קניית רכב במימון מלא

היתרון הגדול של אפשרות קניית רכב במימון מלא היא העדר הצורך בהון עצמי. אם בעבר על מנת לקבל הלוואה לצורך קניית רכב היה צורך לחסוך סכום גדול הרי שכיום שונה הדבר. כיום ניתן לבצע קניית רכב במימון מלא, ולקבל תוך זמן קצר במיוחד הלוואה בסכום הכולל את מלוא השווי של הרכב. רכישת רב במימון מלא משמעה שתוכל עוד היום לקבל את הרכב שלך, ולשלם עליו לאורך מספר שנים.

תנאי החזר נוחים ומותאמים אישית

עם ברצונך לרכוש רכב חדש במימון מלא תוכל לפנות אל אחד הגופים המציעים עסקת רכב במימון מלא. יש כמה גופים המציעים עסקאות מימון מסוג זה: הבנקים, חברות האשראי, חברות הליסינג, חברות מימון חוץ בנקאיות ועוד. תנאי ההחזר הם נגזרת של שווי הרכב והיכולת הכלכלית של כל אחד מאתנו המחליט ליטול הלוואה מסוג זה. אם יש ביכולת להחזיר סכומים יחסית גבוהים תוכל לפרוס את החזר ההלוואה למשך תקופה יחסית קצרה. לעומת זאת, אם יכולת ההחזר החודשית שלך לא גבוהה, תוכל לפרוס את ההלוואה למספר שנים, ועד 60 חודשים.

ללא ערבויות

רכב חדש במימון מלא ניתן לקבל ללא ערבויות וללא ביטחונות. רכישת רכב במימון מלא מתאפרת לאור העובדה כי הרכב משועבד לאותו גורם אשר מספק את ההלוואה. בעסקת מימון רכב המכונית משועבדת ברשם המשכונות, עד לתום החזר ההלוואה. אם בזמן הזה מחליט בעל הרכב למכור את הרכב ולרכוש במקומו רכב אחר, עובר השעבוד לרכב החדש, גם כן עד לתום החזר ההלוואה בגינו.

הלוואה בתנאים המתאימים לך

בשוק מימון הרכבים גמישות גדולה במיוחד, המאפרת לכל אחד לרכוש רכב ולשלם עליו באופן שיהיה נוח עבורו.

רוצה לקבל פרטים נוספים? צור עמנו קשר בכל שאלהצריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

רכב במימון מלא 100%מימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!