מימון לרכב


•    רוצה לרכוש רכב חדש? יד שניה?
•    מחפש תוכנית מימון
משתלמת במיוחד?
•    הלוואה באישור מהיר עם פריסת תשלומים נוחה?


זה לא משנה אם מדובר ברכב חדש או יד שניה. היום כבר אין צורך להמתין עד שיהיה לך כסף לרכישת רכב. אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות מימון לרכב שיאפשרו לך לרכוש רכב עוד היום.
התנאים הכי טובים בשוק!


הלוואה לרכישת רכב

אחת ההלוואות השכיחות כיום הינה הלוואת מימון לרכב. כיום רוב רובם של האנשים זקוקים לרכב כדי לנוע בנוחות במהלך היום. רכב פרטי המצוי בידי האדם מאפשר לו לנסוע בקלות למקום עבודתו, לעשות סידורים שונים ומגוונים, לנסוע לטיולים ברחבי הארץ, לאסוף את הילדים מהגנים ובתי הספר וכדומה. חברות מימון לרכב נועדו בכדי שכל אחד שחפץ בכך יוכל גם הוא לקחת הלוואה לרכישת רכב, וליהנות מיתרונותיו הרבים של בעלות על רכב בהקדם האפשרי.

מימון לרכב חדש

מימון לרכב חדש - לחץ כאן לפרטים

מימון לרכב יד שניה - צפה עכשיו

סוגי הלוואות לרכישת רכב

בין אם החלטת לרכוש רכב חדש ובין אם רכב יד שניה, כיום יש כמה גורמים בהם ניתן לקבל מימון לרכב בתנאים נוחים במיוחד. הגורמים המובילים מהם ניתן לקבל הלוואה לרכישת רכב הינם הבנקים, חברות האשראי, יבואניות הרכב, וחברות מימון חוץ בנקאיות. חברות מימון לרכב מציעות כמה וכמה מסלולי הלוואה לרכישת רכב, כך שכל אדם יכול לבחור את מסלול ההלוואה הנוח ביותר עבורו.

הלוואה מהבנק

הבנקים השונים מציעים לגורמים המעוניינים לרכוש רכב הלוואות במסלולים שונים. יש מסלולים בהם נדרש תשלום של מקדמה ויש מסלולים בהם אין צורך בתשלום מקדמה. על מנת לקבל הלוואה מהבנק יש צורך לעמוד בתנאים שמציב הבנק. הלוואות אלו יכולות להיות בשווי של מאה אחוז משווי הרכב או פחות מכך. לרוב בכדי לקבל הלוואה מהבנק יש צורך בהצגת יכולת החזר חודשי, אם באמצעות ערבויות או בטוחות.

הלוואה מחברת האשראי

חברות מימון לרכב נוספות המציעות הלוואה לרכישת רכב חדש או יד שניה הן חברות האשראי. הלוואה זו המוצעת על ידם הינה הלוואה חיצונית לבנק, והיא עומדת על סכום ממוצע של כ- 30,000 שקלים.

הלוואה מסוכניות הרכב

גורם נוסף המעניק הלוואות לרכישת רכב הן סוכניות יבואני הרכב. בכל דגם של רכב שתבחר לרכוש תוכל לפנות אל יבואנית הרכב ולבקש הצעה למימון הרכב. אם תמיד חלמת להיות בעליה הגאה של קיה, טויוטה, יונדאי, מסדה או כל רכב מסוג אחר, תוכל לפנות אל היבואנית ולבקש הצעה למימון הרכב.

הלוואה מגופים חוץ בנקאיים

מימון לרכב ניתן גם לקבל מחברות מימון חוץ בנקאיות. בפניה לחברות אלו חשוב לוודא כי הן פועלות תחת אישורו של משרד האוצר. גופים אלו מציעים הלוואות לרכישת רכב חדש או יד שניה, בתנאים נוחים במיוחד. היתרון הגדול של חברות אלו בהשוואה לבנקים הוא בכך שהלוואה זו אינה משפיעה ואינה חוסמת את מסגרת האשראי.

מימון לרכב יד שניה

מה חשוב לבדוק כאשר נוטלים הלוואה לרכישת רכב

כאשר נוטלים הלוואה לרכישת רכב יש לבדוק לעומק את התנאים המוצעים. בכל הלוואה יצוין מה שווי הכולל של ההלוואה, האם הלוואה זו כוללת תשלום מקדמה ואם לא, ומה גובה הריבית על ההלוואה. כמו כן יש לבדוק אילו ערבויות ו/או בטוחות יש להציג בכדי לקבל את ההלוואה. יש הלוואות אשר ניתנות עם ריבית שנותרת קבועה לכל אורך התקופה ויש הלוואות בהן הריבית משתנה, צמודה לפריים או למדד אחר.

רכישת רכב חדש

יש הרבה יתרונות לרכישה של רכב חדש. רכב חדש תמיד יהיה עמיד יותר מרכב יד שניה, והוא יכלול את כלל השכלולים הטכנולוגיים. אם עד היום נמנעת מרכישת רכב חדש כי לא יכולת להרשות לעצמך אחד כזה, הרי שכיום חברות מימון לרכב מציעות הלוואות כל כך משתלמות שמומלץ שלקול אותן בחיוב. עם הלוואות אלו יכול כל אדם ליהנות מרכישה של רכב חדש, ולשלם עליו בפריסת תשלומים נוחה במיוחד.

רכב יד שניה

אם החלטת שאתה רוצה רכב אבל אין לך יכולת לעמוד בתשלומים עליו תמיד תוכל לרכוש רכב יד שניה. גם לרכב יד שניה יש יתרונות רבים. כידוע רכב הוא מוצר אשר ערכו יורד מיד לאחר הרכישה. כאשר רוכשים רכב יד שניה חשוב לוודא בבדיקה מקצועית שאכן מדובר ברכב תקין ובטיחותי. בפעמים רבות יכול להיות רכב יד שניה לא פחות טוב ונוח מרכב חדש, ואין ספק שמחירו הנוח יותר מהווה יתרון גדול. מרבית חברות מימון לרכב מציעות מסלולי הלוואה משתלמים במיוחד גם עבור רכישת רכב יד שניה, ולא רק עבור רכישת רכב חדש. יש חברות אשר יציעו מימון מלא לרכב ויש אחרות אשר יציעו מימון חלקי בלבד.

ליסינג

אפשרות מימון נוספת המהווה גם היא אלטרנטיבה נוחה ויעילה לרכישת רכב היא באמצעות ליסינג פרטי (מימוני) או ליסינג תפעולי. ליסינג מימוני מתאים עבור אנשים פרטיים המעוניינים לרכוש רכב. רוב הצעות הליסינג המימוני כוללת תשלום של מקדמה, תשלומים חודשיים הנפרסים על תקופה של 3- 5 שנים, ולאחר מכן ניתן לשלם את יתרת שווי ההלוואה או לשדרג את הרכב לרכב חדש. באם מתקבלת החלטה להחליף את הרכב ברכב חדש, מתחילים את מסלול התשלומים מההתחלה. שיטת הליסינג התפעולי אינה מתאימה לאנשים פרטיים ולרוב עושות בה שימוש חברות. בשיטה זו מופקדים כל הנושאים התפעוליים על החברה שמספקת את הרכב.

ייעוץ מקצועי

כאמור ישנן אפשרויות שונות לקבלת מימון לרכב בתנאים משתלמים ונוחים. לפני שבוחרים מסלול מימון לרכישת רכב מומלץ להתייעץ עם גורמים מקצועיים. אנו כאן על מנת לייעץ לכם ולהסביר לכם על האפשרויות השונות העומדות בפניכם. אם אתה רוצה לרכוש רכב חדש או יד שניה פנה אלינו עוד היום ואנו נסייע לך לאתר את מקור המימון המושלם עבורך.

יש לך שאלה? משהו לא ברור? צור קשר עכשיו


צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

מימון לרכב חדשמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!