הלוואה לרכב


•    מעוניין לרכוש רכב חדש? רכב יד שניה?
•    מחפש הלוואה בתנאים אטרקטיביים?
•    ריבית אפסית ופריסת תשלומים
נוחה במיוחד?


אנו מספקים הלוואות לרכבים בתנאים נוחים ומשתלמים במיוחד. הלוואה לרכישת רכב תעניק לך את המימון הדרוש לרכישת רכב מכל סוג, במהירות ובפריסת תשלומים נוחה.
תנאים סופר אטרקטיביים!רכב במימון מלא - איך זה עובד?


הלוואה לרכב

לרכוש רכב


כבר הרבה שנים שרכב הפך להיות מצרך נחוץ ומבוקש. מעטים האנשים שמסתדרים ללא רכב. יש אנשים שבוחרים לרכוש רכב חדש ולעומתם אחרים מסתפקים ברכישת רכב יד שניה. לכל סוג רכב יתרונות לצד חסרונות. כך או כך בכדי לרכוש רכב יש צורך במימון. הלוואה לרכב יכולה לספק לך את הפתרון הדרוש, ולאפשר לך לרכוש את הרכב שעליו אתה חולם. בשנים האחרונות, הלוואות לרכבים הפכו לנפוצות במיוחד, לאור תנאי הריבית הנוחים במשק.

קניית רכב חדש

קנייה של רכב חדש מהווה חלום עבור אנשים רבים. קיימים לא מעט אנשים שאוהבים לנהוג בכל עת ברכב מדגם החדש ביותר שיש, לאור היתרונות הרבים הכרוכים בכך. רכב חדש כולל בתוכו שיפורים טכנולוגיים ותפעוליים רבים, אשר הופכים את הנהיגה בו למהנה יותר ואף בטוחה יותר. לשם השגת מימון לצורך רכישת רכב חדש, תוכל לפנות אלינו ואנו נספק לך מגוון הלוואות לרכב מכל סוג. במידה והולכים על רכב חדש, ניתן למצוא הלוואות לרכבים במימון מלא (בד"כ בתיווך הסוכנות). אנו עובדים מול מגוון גופי מימון ונוכל לתפור לכם הלוואה בתנאים אופטימליים.

קניית רכב יד שניה

כאשר רוכשים רכב יד שניה אין ספק כי היתרון הגדול בכך הוא המחיר. בהשוואה לרכב חדש, כאשר רוכשים רכב יד שניה, עלותו נמוכה בהרבה. כמובן שמומלץ לפני רכישת רכב יד שניה לבדוק היטב את הרכב באופן עצמאי, ואף לקחת אותו לבדיקה מקצועית, על מנת שתאשר כי הרכב אכן תקין מכל בחינה. אנו מספקים הלוואה לרכישת רכב יד שניה שתאפשר לך לרכוש את הרכב שברצונך לקנות.

רכב לכל דורש

הלוואה לרכב חדש או הלוואה לרכב יד שניה הפכה מאוד שגרתית בשנים האחרונות. אם בעבר יכלו רק בעלי הממון, הרי שכיום, עקב התפתחות מגנוני הלוואות לרכב שונים, יכול כל אדם אשר חפץ בכך לרכוש רכב מכל סוג.

כיצד ניתן לקבל הלוואה לרכישת רכב

יש כמה דרכים באמצעותן ניתן לקבל הלוואות לרכב:

•    הלוואות לרכבים מהבנק – כל הבנקים כיום מציעים הלוואה לרכישת רכב בתנאים שונים. הלוואות אלו נועדו הן לקניית רכב חדש והן לרכישת רכב יד שנייה. חשוב לדעת כי כאשר נוטלים הלוואה מסוג זה מהבנק משפיע הדבר על מסגרת האשראי.

•    הלוואות מחברות מימון חוץ בנקאיות - בדומה לבנקים, קיימות חברות חוץ בנקאיות אשר מציעות הלוואה לצורך רכישת רכב. רוב החברות הללו מציעות מימון בסך 100% לרכישת רכב, ומציעות פריסת תשלומים נוחה. חשוב לוודא כי מדובר על חברה אשר עובדת תחת אישור משרד האוצר.

•    הלוואות לרכבים מיבואני רכב - יבואני הרכב גם הם מציעים ללקוחות שונים מימון לצורך רכישת רכב. לעיתים הצעתם כוללת טריד אין על הרכב הקיים ולעיתים מדובר על הלוואה חדשה לגמרי. גם סוכניות רכב שונות מציעות תוכניות מימון כאלו ואחרות.


יש לך שאלה? משהו לא ברור? צור קשר עכשיו
צריך מימון לרכב? צור קשר
       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!

מימון לרכבמימון לרכב יונדאי

       
✔ עד 200,000 ₪ באישור מהיר!
✔ ייעוץ חינם ללא התחייבות
✔ מימון לרכב יד שניה / חדש
✔ תנאים סופר אטרקטיביים
✔ בדיקת זכאות מהירה
✔ עד 100% מימון!